O labiryncie

Labirynt Luster Świnoujście


Kluczenie labiryntem może być wymagającym zadaniem, zwłaszcza gdy każdy zakręt wygląda podobnie, bo jest lustrzanym odbiciem poprzedniego. Długi na kilkadziesiąt metrów labirynt z lustrzanymi korytarzami dostarczy mnóstwo wrażeń zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Setki tworzących go luster skutecznie utrudnią jego opuszczenie, a nastrojowa muzyka i zmieniające się światła spotęgują klimat zagadki bez wyjścia.

Lustrzane odbicie może dużo wyjaśnić, ale w labiryncie złożonym z luster, zamiast rozjaśniać obraz sytuacji, może go tylko zniekształcić. Stań oko w oko z Lustrzanym Labiryntem, by zobaczyć, czy jego przejście okaże się łatwizną.

Dzieciaki (także te zupełnie dorosłe) uwielbiają nasz Labirynt Luster – kręte, wąskie uliczki, pomiędzy którymi nie tak łatwo odnaleźć drogę do wyjścia to nie lada wyzwanie! Labirynt luster jest to atrakcja dla wszystkich tych którzy nie boją się wyzwań. Labirynt posiada kilkadziesiąt luster a czas przejścia waha się od 15 do 30 minut w zależności od umiejętności danej osoby, jest to atrakcja zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.